Nuk përmbahet Ronela Hajati, shihni çfarë bën në lokalin e natës (VIDEO)

Ronela Hajati mbetet një nga këngëtaret më me emër në botën e showbizt shqiptar, ku koncertet e saj janë shumë të frekuentuara nga publiku.
Këngëtarja ka zbuluar se po punon për të sjellë një album të ri në treg të quajtur ‘Bardh e zi”. Por duket se Ronela nuk i largohet dot kërcimeve provokuese kur është në skenë.
Këngetarja ka postuar një video në TikTok se po teston këngët e reja, teksa shfaqet duke bërë twerk dhe ka marrë brohoritmat e publikut.
Kujtojmë që këtë verë Ronela ishte në qendër të vëmendjes për kërcime të tilla.

@ronelahajatiofficiallThis one is called “HIMNI” and it will be fyaaaa EP “Bardh e zi” do jete plot me kenge per te gjitha moodet qe mund te kemi Mezi po pres ti degjoni
♬ original sound – Ronela Hajati

Burimi