Pamjet Ekskluzive/ Shoqërohen dy persona në Vlorë, momenti i aksionit të FNSH-së

Policia e Vlorës e mbështetur edhe nga forcat e FNSH-së mbrëmjen e sotme kanë shoqëruar dy persona.

Nuk dihet ende shkaku  i shoqërimit të tyre.
Top Channel ka arritur të sigurojë momentin e aksionit dhe vënien në pranga të dy personave.

Lajmi në përditësim…

FOTO GALERI
1/11

Top ChannelLexo me shume