Pas rikthimit të bujshëm, Elsa Lila ka një mesazh publikisht për Pirro Çakon

Elsa Lila është bërë pjesë e Instagramit, prej disa ditësh. Ajo ka vendosur ta lërë pas të shkuarën e errët në Itali dhe ka vendosur të rikthehet në muzikë.

Pas lajmit që dha më herët se po vjen me një këngë, këtë radhë, Elsa ka rikujtuar edhe nja ndër këngët e saj më të suksesshme. Bëhet fjalë për bashkëpunimin me Pirro Çakon me titull “Diferenca je ti”.

LEXO EDHE: U bë e “gjallë” pas daljes nga burgu, Elsa Lila jep një tjetër lajm të rëndësishëm

“Diferenca je ti” me Pirro Çako! Kujtime të shkëlqyera, këngë e madhe, festival i madh! Ishim pjesmarrës në festivalin në 2007! Përqafime Pirro, perqafime Pali Kuke”, ka shkruar ajo krah këngës në Instagram./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elsa Lila (@elsalilaofficial)

Lexo me shume