Pas takimit Paloka-Bardhi, Alibeaj mbledh Grupin Parlamentar

TIRANË – Enkelejd Alibeaj mbledh Grupin e Partisë Demokratike. Burime bëjnë të ditur se mbledhja do të organizohet në orën 16:30.

Kjo mbledhje vjen vetëm pak orë, pas takimit ballë për ballë mes Gazment Bardhit dhe Edi Palokës në një përpjekje për të bashkuar PD-në dhe në nxjerrjen e një kandidati të përbashkët për zgjedhjet lokale.

Kujtojmë se më herët u zhvillua mbledhja e Kryesisë së PD nga Sali Berisha. /abcnews.al/  

Lexo me shume