Performanca e De Jong ka bindur Xavin: Ai më bindi, jam i kënaqur

Xavi është i kënaqur me performancën e Frenkie de Jong ditën e djeshme ndaj Villarrealit dhe jo vetëm.

Pas sfidës në La Liga, Xavi është shprehur: “Ai më bindi, luajti shumë mirë dhe jam i kënaqur”.

Mesfushori holandez, i ndjekur prej kohësh nga Manchester United, mund të hiqet nga lista e lojtarëve që janë nxjerrë në merkato./ h.ll/abcnews.al

Lexo me shume