Përlotet këngëtarja e njohur: Ish-burri më tradhtoi me më shumë se 13 gra

Jana Kramer ka rrëfyer së fundmi detaje nga ndarja me lojtarin e NFL, Mike Caussin, me të cilin ka dy fëmijë. Në një intervistë që ka dhënë për Red Table Talk, këngëtarja shfaqet me lot në sy teksa flet për martesën që dështoi. Ajo nënkuptoi se ish partneri e kishte tradhtuar me më shumë se 13 gra.

“Me kalimin e kohës, zbuluat se [Caussin] ju kishte tradhtuar me 13 gra?”, e pyeti prezantuesja Jada Pinkett Smith ndërsa Kramer la të kuptohej se numri ishte më shumë. “Kjo duhet të jetë me të vërtetë e dhimbshme,” shtoi më tej bashkë-prezantuesja e “Red Table Talk”, Jada Pinkett Smith.

E tronditur: Jana Kramer, 38, u përlot ndërsa diskutonte për tradhtitë e supozuara të ish-bashkëshortit të saj Mike Caussin në një klip paraprak nga Red Table Talk që u publikua të martën

Kramer shtoi sesi divorci i ka shkatërruar ëndrrat për një familje ideale. “Kjo nuk është e drejtë. Më hoqët edhe ëndrrën time, të asaj që doja për familjen time. Caussin nuk është përgjigjur ende publikisht ndaj pretendimeve të ish-gruas së tij, megjithëse ai ka thënë më parë se ishte i varur nga seksi.

Bashkimi i turbullt: Caussin, 35 vjeç, filloi të takohej me Kramer në vitin 2014. Ata u martuan në 2015 dhe u divorcuan në 2021, por ata përballuan shumë skandale të tij të mashtrimit, madje edhe në lidhje para dasmës;  parë në 2019

Marrja e ndihmës: Caussin nuk është përgjigjur ende publikisht ndaj pretendimeve të ish-gruas së tij, megjithëse më parë ai pranoi se ishte i varur nga seksi, duke përfshirë një paraqitje në vitin 2019 në podkastin e Kramer's Whine Down;  parë në 2018 në LA

Lexo me shume