Pesë makina përfshihen në aksident në Elbasan, disa të lënduar

Një aksident i pesëfishtë ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në aksin Elbasan-Tiranë në zonën e quajtur Dobaj. Mësohet se për pasojë disa persona kanë mbetur të lënduar dhe po dërgohen drejt spitalit me autoambulancë.

Vijon….

Lexo me shume