Pjesë e “Big Brother VIP”? Flet Fjoralba Ponari

Fjoralba Ponari është një nga vajzat më aktive të televizionit shqiptar. Kjo ka bërë që ajo të ketë edhe shumë ndjekës në Instagram.

Së fundmi, Fjori i ka dhënë mundësinë atyre të bëjnë pyetjet që dëshirojnë dhe padyshim që ato kanë qenë të shumta.

Ndër të tjera, dikush e ka pyetur moderatoren nëse ajo do të jetë pjesë e “Big Brother VIP” dhe ajo ka thënë ‘jo’, duke theksuar se ka një jetë shumë intensive dhe nuk e ka luksin e kohës që të ngujohet brenda 4 mureve.

“Jeta ime jashtë është shumë intensive dhe me përgjegjësi që kërkon mbikqyrjen time. Nuk e kam luksin e kohës fizike që të ngujohem brenda 4 muresh”, ka shkruar mes të tjerash Fjoralba.

Sa i përket shtatzënisë së Einxhelit, Ponari u ndje shumë e bezdisur dhe i bëri thirrje fansave të respektojnë privatësinë e saj./abcnews.al

Lexo me shume