Pochettino mund të zëvendësojë teknikun anglez në Premier League

Aston Villa nuk është në një situatë të mirë në tabelën e Premier League, dhe Gerrard nuk po mundet të menaxhojë siç duhet skuadrën e tij.

Drejtuesit po mendojnë të shkarkojnë ish-legjendën e Liverpool.

Për ta zëvendësuar atë, ata po mendojnë të sjellin në pankinë ish-trajnerin e PSG-së dhe Tottenham, Pochettino./h.ll/abcnews.al

Lexo me shume