Princ Harry dyshohet se ka tradhëtuar Meghan Markle! Kush është Sarah Ann Macklin?

Princi Harry mendohet të ketë pasur një lidhje me modelen Sarah Ann Macklin gjatë kohës që ka qenë i lidhur me gruan e tij aktuale, Meghan Markle.

Angela Levin, e cila shkroi biografinë e Princit Harry, zbuloi se Harry dhe Macklin filluan të flisnin pas takimit në një festë private.
Kjo romancë e shpejtë ndodhi menjëherë pasi Harry u takua me Meghan, me të cilën u martua katër vjet më parë në kapelën e Shën Gjergjit në Kështjellën Windsor në MB.

“Gjatë fazave shumë të hershme të marrëdhënies së tij me Meghan, Harry mendohej se kishte dalë në takime edhe me modelen e Burberry, Sarah Ann Macklin. Ata u takuan në një festë private, ai ia mori numrin dhe e bombardoi me mesazhe, por doli të ishte vetëm një shaka. Një mik tha: “Ata vazhdojnë, por janë krejt të ndryshëm. Harry ishte i paangazhuar.” Ka pasur gjithashtu një konfuzion nëse Meghan ishte ndarë apo jo në atë kohë me të dashurin e saj prej dy vitesh, kuzhinierin e famshëm Cory Vitiello”.

Ndërsa Princi Harry dhe Meghan kanë dy fëmijë dhe jetojnë në Shtetet e Bashkuara, Sarah Ann Macklin vazhdon karrierën e saj si modele dhe nutricioniste. Sipas Top Albania Radio ajo është gjithashtu një influencer, e cila ndan këshilla për një mënyrë jetese të shëndetshme në rrjetet sociale.
Pavarësisht disa përplasjeve në lidhjen e tyre, dyshja duken po aq të fortë si kurrë më parë, me Meghan që pranoi së fundmi se Harry e shpëtoi duke i gjetur një terapiste.
“Kur isha shumë keq, burri im më ndihmoi duke gjetur një terapiste të besuar. Dhe rashë në kontakt me këtë grua. Posta zanore që i lashë tregoi se sa keq isha. Unë mendoj se është thelbësore që ne të gjithë të jemi shumë të sinqertë për nevojat tona. Nuk duhet të kemi frikë të kërkojmë ndihmë nga jashtë nëse është e nevojshme”.

Top ChannelLexo me shume