Protesta e Pedagogëve/ Presidenti Begaj letër universiteteve: Ndjek me vëmendje zhvillimet, më informoni për kërkesat

Presidenti Bajram Begaj u ka dërguar letër rektorëve të universiteteve duke kërkuar informacion në lidhje me situatën e krijuar nga protesta e pedagogëve.

Letra është siguruar nga gazetarja e Top Channel, Kristi Gongo.
Ai shprehet se po ndjek me vëmendje zhvillimet dhe se ata duhet të japin informacion konkret për kërkesat që kanë.

Letra nga Presidenca

Top ChannelLexo me shume