Rama ironizon Bashën, Berishën dhe Metën: Opozita e zhytur shumë më thellë se sa duket në thesin e parave ruse

Kryeministri Edi Rama ka bërë sot një postim ironizues ndaj kreut të PL-së Ilir Meta, Lulzim Bashës dhe kreut të PD-së Berisha.

Postimi i Ramës ne Twitter

“Rublat vazhdojnë të flasin mbrapsht në Tiranë, siç folën në 2011 përmes votës KUNDËR Kosovës, e vetë Shqipërisë dhe PRO Rezolutës famëkeqe, që lemerisi botën me shkulësit e organeve shqiptarë! Opozita e rublave është e zhytur shumë më thellë se sa duket në thesin e parave ruse…”

vijon

/abcnews.al/

Lexo me shume