Raphinha “thumbon” para “El Clasico”: Ne jemi lider, Reali të bëj kujdes

Sulmuesi anësor brazilian i Barcelonës, Raphinha, ka thumbuar me fjalët e tij përpara “El Clasico” kundër Real Madrid në fundjavë.

Në një konferencë, braziliani ka theksuar se Barcelona është në një formë më të mirë se Real Madrid dhe se ata duhet të bëjnë kujdes.

“Ne jemi lider në tabelë. Nëse është një skuadër që duhet të ketë kujdes këtu, janë pikërisht ata”, u shreh Raphinha./h.ll/abcnews.al

Lexo me shume