Rikthim në Itali për Gianluigi Donnarumma?

Aktualisht duke debatuar sezonin e tij të dytë në radhët e Paris Saint Germain, Gianluigi Donnarumma grumbullon gjithsej 16 ndeshje në kampionatin e Ligue 1.

Megjithatë, momenti i tij i mirë nuk ia mbyll derën një rikthimi të mundshëm të portierit 23-vjeçar në vendin e tij.

Këtë e ka theksuar agjentja Rafaela Pimienta në prononcimet e mbledhura nga Tuttosport . “Të kthehemi në Itali? Ai tani është në Paris, gjithçka po shkon shumë mirë dhe ai është madhështor. Sa për të ardhmen, askush nuk e di”, tha ai . /G.D abcnews.al/

Lexo me shume