Rona Nishliu dedikim të ndjerë së bijës: 3 vjet në duart e mija

Këngëtarja e njohur, Rona Nishliu është nënë e dy fëmijëve. Ajo është bekuar me një djalë, Bardhylin dhe një vajzë, Noan.

Së fundmi, vogëlushja e saj, Noa, ka mbushur tre vite jetë. Kështu që nuk kishte se si të mungonte urimi i mami Ronës, e cila ka publikuar në rrjetet sociale një foto teksa e mban në krahë të bijën.

“3 vjet në duart e mija, Noa qika jeme”, ka shkruar ajo krahas imazhit të ëmbël./abcnews.al

 

Lexo me shume