Sa romantik! DJ Dagz i dedikon Einxhelit një tatuazh_66439f6a1b1f4.jpeg

Sa romantik! DJ Dagz i dedikon Einxhelit një tatuazh

Dj Dagz dhe Einxhel Shkira janë një prej çifteve që ka vërtetuar se dashuria e vërtetë mund të lindë edhe brenda një reality-show. Tashmë ata janë prindër të një djali, e së bashku jetojnë në Kosovë.Së fundmi, nëpërmjet një ‘story’ në Instagram, Dagz ka zbuluar tatuazhin më të ri që ka realizuar. Bëhet fjalë për dy duar të kapura bashkë, ku edhe i ka bërë tag Einxhelit, duke treguar se janë duart e tyre.“Mbase vetëm prekja e një dore”-ka shkruar ai përkrah fotos.360grade.al

Burimi