“Seksi është jeta”/ Bashkëshortja e Ramos zbulon “të fshehtat e shtratit” me mbrojtësin spanjoll

“Seksi është jeta”, e nis rrëfimin e saj Pilar Rubio, bashkëshortja e mbrojtësit të njohur spanjoll, Sergio Ramos, e cila e ftuar në një televizon në Madrid, ka zbuluar detaje nga jeta seksuale në çift.

Gazetarja dhe prezantuesja 44-vjeçare zbuloi se fakti që janë prindër të katër djemve, nuk është shqetësues dhe se ajo e Ramos bëjnë seks çdo natë, përveç rasteve kur i duhet të udhëtojë drejt Madridit për arsye pune.

“Ne bëjmë seks çdo natë, përveç rasteve kur unë jam në Madrid. Ja sonte për shembull jam këtu në televizion dhe më keni privuar këtë kënaqësi. Kemi katër djem, por kjo nuk na pengon, pasi ata flenë gjithmonë brenda orës 21:30”, deklaroi Rubio.

Lexo me shume