Shenjat e Horoskopit që nuk ja vlen të dalin as në takimin e parë bashkë

Takimi i parë është zakonisht mjaft i vështirë dhe i çuditshëm, sepse kur nuk e njeh personin tjetër nuk e di se çfarë të presësh!

Një gjë e ke imagjinuar dhe të vjen një tjetër dhe pastaj nuk di të ikësh as sepse je i mërzitur ose thjesht sepse tjetri të acaron shumë dhe nuk përshtatesh fare.

Nëse doni të shmangni një takim kaq të dështuar, mësoni shenjën e tij të zodiakut për të ditur nëse ia vlen t’i jepni një shans.

Lexoni më poshtë kombinimet e zodiakut me të cilat nuk duhet të dilni kurrë sepse gjërat nuk do të shkojnë aq mirë dhe do të pendohen shpejt!

Dashi – Demi

Këto janë dy shenja dinamike që nuk do të kalojnë mirë nëse dalin dhe arsyeja është një: Ata janë të dy kokëfortë dhe gjithashtu Dashi do të flasë gjithmonë për aventura dhe përvoja të reja dhe do të jetë në gatishmëri të përhershme dhe nga ana tjetër. Demit do t’i duhet kohë për t’u hapur dhe për të shijuar takimin e parë me personin tjetër me një ritëm të ndryshëm. I pari do mërzitet dhe i dyti do irritohet dhe thjesht asnjëri prej tyre nuk do të kalojë mirë.

Gaforrja – Luani

Nuk kemi nevojë të themi shumë këtu! Gjërat janë të thjeshta! Gaforrja në takimin e parë do të dëshirojë gjëra të qeta dhe një atmosferë shumë romantike dhe nga ana tjetër Luani i bollshëm do të dëshirojë gjëra intensive, argëtim dhe festa dinamike! Ata të dy do të çmenden sapo të kuptojnë tipin dhe nuk do të dinë të largohen!

Peshorja – Ujori

Ky kombinim i zodiakut është një përputhje e përsosur seksualisht, por kaq! Nuk ka asgjë tjetër të përbashkët mes tyre dhe shpejt do të mërziten dhe nuk do të kenë interes. Peshorja nga njëra anë dëshiron qetësi dhe ekuilibër në të gjitha gjërat në jetën e tij dhe Ujori nga ana tjetër është vazhdimisht në kërkim të mënyrave për të bërë diçka ndryshe. Shumë herë ai është mjaft i çuditshëm dhe mund të keqkuptohet! Pra, konsideroni nga njëra anë Peshoren që interesohet shumë për mendimin e të tjerëve dhe nga ana tjetër Ujorin që mund të bëjë gjithçka për të shkaktuar…/abcnews.al

Lexo me shume