Sherr mes dy personave në Shkallnur të Durësit, goditet me sëpatë 26-vjeçari! Shkak dyshohet…_66432fdc1f94d.jpeg

Sherr mes dy personave në Shkallnur të Durësit, goditet me sëpatë 26-vjeçari! Shkak dyshohet…

Një sherr i rëndë ka ndodhur në fshatin Shkallnur të Durrësit.

Sipas policisë dyshohet se për konflikte të dobëta 32-vjeçari E. Gj., ka goditur me sëpatë një 36-vjeçar. Si pasojë ka rënë në prangat e policisë.
“Arrestoi në flagrancë shtetasin E. Gj., 32 vjeç, banues në fshatin Shkallnur, pasi gjatë një konflikti për motive të dobëta, ka goditur me send të fortë dhe ka kanosur me mjet prerës (sëpatë), një 26-vjeçar”, thuhet në njoftimin e policisë.

Materialet procedurale i kaluan Porkurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Durrës, për veprime të mëtejshme.

Top Channel

Burimi