Sot protesta e pedagogëve, Berisha thirrje për pjesëmarrje masive: Punonjës e studentë, bashkohuni të gjithë para Universitetit të Arteve

Kreu i PD Sali Berisha, ka bërë thirrje që qytetarët ti bashkohen protestës së thirrur nga pedagogët.

Protesta do të zhvillohet në orën 11:00.  Pedagogët kanë bërë me dije se nëse kërkesat  e tyre nuk do të plotësohet do të bojkotojnë mësimin në datën 17 tetor.

“Të gjithë në Protestë! Sot, në ora 11:00, protestë e madhe para Universitetit të Arteve nga pedagogë, punonjës dhe studentë të universiteteve të vendit.”, shkruan Berisha.

  • foto galeri
  • foto galeri


Lexo me shume