Takimi Bardhi-Paloka dhe “kandidatët e përbashkët,” Alibeaj mbledh sërish Grupin Parlamentar të PD-së

Grupi Parlamentar i Partisë Demokratike që drejtohet nga Enkelejd Alibeaj do të mblidhet ditën e sotme në orën 13.00.

Kjo mbledhje e radhës e Grupit të PD-së vjen pas asaj të zhvilluar të martën. Pas mbledhjes, kreu Enkelejd Alibeaj tha para gazetarëve se është më se e nevojshme që opozita të dalë me një kandidat të përbashkët.

Siç bëri vetë të ditur, qëllimi i takimit të së martës ishte që të informonte  grupin mbi takimin që Gazment Bardhi pati me të mandaturain e Sali Berishës për negociata rreth zgjedhjeve vendore, Edi Palokën.

Vijon….

Lexo me shume