Të shtëna me armë zjarri në Bulqizë

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar sot në Bulqizë. Mësohet se një persona ka qëlluar me armë në drejtim të një automjeti të përkuar.
Nga të shtënat nuk ka persona të lënduar. Ndërkohë, autori i ngjarjes është identifikuar si Fadil T.
Ndërkohë policia dhe një grup hetimor po punon për zbardhjen e dinamikës së ngjarjes.