Ten Hag dëshiron që Ronaldo t’i kërkojë falje të gjithë ekipit

Erik ten Hag dëshiron që Cristiano Ronaldo t’i kërkojë falje skuadrës për sjelljen e tij.

37-vjeçari portugez në minutën e 90-të të ndeshjes ndaj Tottenhamit në mënyrë sfiduese u fut në dhomat e zhveshjes. Për këtë, Ronaldo u pezullua nga stërvitja me bazën dhe u gjobit.

Tani Ten Hag dëshiron që Ronaldo t’i kërkojë falje të gjithë ekipit, jo vetëm atij dhe stafit. Më pas, Cristiano do të jetë në gjendje të kthehet në punë me bazën javën e ardhshme, sipas United Zone, duke cituar Fabrizio Romano.

Vihet re se Ronaldo dëshiron të rikthehet në stërvitje me Manchester United javën e ardhshme. /G.D abcnews.al/

Lexo me shume