Theo Hernandez: Tifozët janë gjëja më e rëndësishme

“Për ne gjëja më e rëndësishme janë tifozët.

Kur ata janë gjithmonë me ne është e pabesueshme dhe kur humbim  ata janë gjithmonë pranë nesh. Për t’i bërë tifozët e lumtur, unë jam i gatshëm të bëj gjithçka.”

Kështu Theo Hernandez ka shkruar në kanalin zyrtar të klubit gjatë një përshëndetje me tifozët në dyqanin e “San Siro”./h.ll/abcnews.al

Lexo me shume