Tirana shpallet kampione në ping-pong

Të dielën u mbajt kampionati kombëtar në ping-pong, ku Tirana u shpall kampione për meshkuj dhe Teuta për femra. Bardheblutë nën drejtimin e Jonuz Tufës, mundën çdo kundërshtar duke u shpallur kampion për të rritur. Në këtë mënyrë, Tirana rikthehet në fron pas 4 vitesh mungesë pasi për herë të fundit kryeqytetasit e fituan në vitin 2018.

 

Lexo me shume