Tragjedi në Gjirokastër, të moshuarin e zë zetori poshtë dhe i merr jetën teksa punonte tokën

Gjirokastër-  Në datën 23.10.2022, rreth orës 17:20, në fshatin Karjan, Gjirokastër, shtetasi F. D., rreth 85 vjeç, duke punuar tokën me mjet zetor, mjeti është pëmbysur dhe e ka zënë poshtë shtetasin F. D., i cili për pasojë ka humbur jetën.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po punon për zbardhjen e rrethanave të situatës.

Vijon…/abcnews.al/

Lexo me shume