Trendin më të mirë të këpucëve e konfirmon edhe Taylor Swift

Një palë këpucë “loafers” Prada janë tendenca më të fundit. Mjafton të pyesni Olivia Palermo, Hailey Bieber, Bella Hadid, Emma Ëatson, të cilët i përkasin klubit të famshëm të adhuruesve të këpucëve.

Pra, është koha që Taylor Sëift t’i bashkohet ekuipazhit me zgjedhjen e saj të Prada. Ato shfaqin një siluetë të përhershme, të punuar nga lëkura me shkëlqim, duke shfaqur logon ikonike!

Çifti i Taylor mund të jetë i shtrenjtë, por ato janë të disponueshme nga Reformation, Russell & Bromley, H&M dhe Asos.

Më poshtë do të gjeni disa modele:

/abcnews.al

 

Lexo me shume