Tritol shtëpisë së policit/ Krimi godet uniformat blu

Një punonjësi policie i është vënë tritol në banesë.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin, Manati të Lezhës dhe bëhet fjalë për efektivin e policisë, Zef Kola.

Lënda eksplozive është vënë gjatë natës dhe konkretisht në orën 02.00.

Nuk raportohet për të lënduar përveçse dëme materiale.

Nuk dihen rrethanat dhe autorët, ndërkohë që kanë nisur hetimet.

Lexo me shume