U përfol për një lidhje me Brad Pitt, modelja e njohur kapet duke u puthur me një burrë misterioz

Emily Ratajkowski është fotografuar duke u puthue me një burrë misterioz gjatë një nate romantike në Neë York të premten. Kjo romancë e re e modeles me famë botërore vijnë në një kohë kur përflitej se po shoqërohej me Brad Pitt dhe tre muaj pas ndarjes nga bashkëshorti, Sebastian Bear-McClard

Modelja 31 vjeçare dukej më e lumtur krah burrit misterioz. Emily i dha fund martesës katër vjeçare me babain e djalit të saj pas thashethemeve se ai e ka tradhtuar. Ndarja, për të cilën modelja nuk ka folur publikisht, erdhi vetëm 16 muaj pasi ata mirëpritën djalin e tyre Sylvester.

Ecni dhe flisni: Dyshja dukeshin në humor të mirë teksa po shijonin takimin e tyre në mbrëmje në NYC Shkëlqimi: Emily dukej e kënaqur mes ndarjes së saj martesore

PDA: Çifti i ri nuk e përmbanin dot dashurinë për njëri-tjetrin teksa putheshin në rrugë Smitten: Burri misterioz dukej i mahnitur me modelen I dashuruar: Oair ndau një tjetër puthje me avull

/abcnews.al

Lexo me shume