U përfol se është shtatzënë, reagon për herë të parë Tea e “Përputhen”

Ish-konkurentja e “Përputhen”, Tea Trifoni është kthyer ditën e sotme në kryefjalën e mediave rozë. Sipas iconstyle, ajo është shtatzënë dhe babai është një person i panjohur për publikun.

LEXO EDHE: Ish-konkurentja e “Përputhen”, Tea Trifoni shtatzënë për herë të parë

Mirëpo, duket se ky lajm nuk është i vërtetë, pasi Tea ka reaguar përmes një video të postuar në Instastory, ku shdaqet teksa ironizon me motrën e saj, Maria.

Tea: Po i falënderoj për urimet.

Motra: Po dalë me dalë ku do venë, duro, duro deri në darkë.

Tea: Po se kishin gjetur dhe babain më duket.

E motra: Po le ta gjejnë moj, fiks fare se mos bëhet ndonjë mpleksje.

Vajzat shfaqen të buzëqeshura, duke hedhur poshtë çdo dyshim të mundshëm./abcnews.al

Lexo me shume