Vëllai i merr jetën vëllait dhe kunatës, ngjarja e rëndë ka ndodhur në…_6644ccfc6eeed.jpeg

Vëllai i merr jetën vëllait dhe kunatës, ngjarja e rëndë ka ndodhur në…

Krimet në familje nuk kanë të ndaluar, dhe fatkeqësisht po marrin jetë. Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Shkup të Maqedonisë së Veriut, ku një 67-vjeçar ka vrarë me thikë vëllain e tij 64 vjeç dhe kunatën 57 vjeç. Kjo e fundit ndërroi jetë menjëherë, ndërsa bashkëshorti i saj 64-vjeçar humbi jetën në spital. Sipas mediave maqedonase, autori i ngjarjes goditi veten me thikë pas krimit të dyfishtë, por mbeti i plagosur dhe ndodhet në spital. Shkaqet e krimit në familje nuk dihen ende.
Kjo botë po çmendet nga pak e përditë!
 

Burimi