VIDEO/ Ballkani mposhtet nga Slavia dhe eliminohet nga Liga e Konferencës

Ballkani është mposhtur 0-1 nga Slavia duke u eliminuar nga Liga e Konferencës.

Slavua golin e vetëm e realizoi në minutën e 75′ me autor Lingr.

Ballkani tregoi paraqitje dinjitoze në këtë garë, duke shkruar histori për Kosovën. SHIKO GOLIN /G.D abcnews.al/

 

Lexo me shume