VIDEO/ Barcelona e kthen në goleadë sfidën ndaj Bilbaos

Barcelona e ka nisur furishëm sfidën ndaj Bilbaos.

Katalanasit kanë realizuar dy gola të shpejtë me Dembele dhe Roberto. SHIKO GOLIN

 

Lexo me shume