VIDEO/ Barcelona pa motiv mposhtet nga Bayern, Atletico i thotë lamtumirë Champions

Janë mbyllur ndeshjet e parafundit të fazës së grupeve në Champions League.

Barcelona pa motiv, pasi u eleminua nga Champions League u mposht 0-2 nga Bayern. Golat për gjermanët u realizuan nga Mane dhe Choupo-Moting. SHIKO GOLAT

Edhe Atl Madrid është eliminuar nga Champions. Spanjollët barazuan 2-2 ndaj Bayern Leverkusen. SHIKO GOLAT

Liverpool ka siguruar kualifikimin duke mposhtur 0-3 Ajax me golat e Salah, Nunez dhe Elliott. SHIKO GOLAT

Ndërkohë, Tottenham ka barazuar 1-1 ndaj Sporting, ndërsa kualifikimi mbetet i hapur. SHIKO GOLAT . /G.D abcnews.al/

 

 

 

 

Lexo me shume