VIDEO/ Boksieri “turpëron” yllin e OnlyFans, i shmanget puthjes në skenë!

Astrid Wett është një nga vajzat më të famshme në rrjetin social Tik-Tok, por edhe në OnlyFans. Së fundmi, ajo është duke u përgatitur për debutimin e saj në boks teksa të shtunën mbrëma do të ngjitet në ring për të sfiduar Keeley Colbran.

Dhe, show nisi që gjatë peshimit teksa Wett tentoi të puthte KSI, një tjetër boksier i dalë nga Tik-Tok dhe që në këtë rast është promotori i ndeshjes mes dy vajazave. KSI u shmang me shpejtësi në momentin që Wett u afrua për ta puthur ndërsa menjëherë një skenë e tillë është shndërruar në virale kudo në rrjetet sociale.

Pas këtij episodi, Wett tha se iu thye zemra nga refuzimi, por e kuptoj KSI ndërsa shtoi se ai është një mashkull tërheqës dhe se nuk kishte arsye përse të mos e puthte.

Lexo me shume