VIDEO/ Chelsea siguron fiton e 4 radhazi, ka pak minuta dhe për Brojën

Chelsea e ka shënuar fitoren e katërt rresht në Premier League, duke mposhtur 2-0 Aston Villan.

Të dy golat i ka shënuar anglezi, Mason Mount.

Armando Broja hyri në lojë në minutën e 89-të në vend të Raheem Sterling.

Chelsea ka 19 pikë në vendin e katërt. SHIKO GOLIN

Lexo me shume