VIDEO/ FNSH nuk i ndahet Vlorës, shoqërohen disa persona

Një aksion policor është zhvilluar në Vlorë të shtunën mbrëma. Mësohet se policia e Vlorës dhe forcat e FNSH-së kanë shoqëruar dy persona.

Kujtojmë se prej disa ditësh FNSH është duke vijuar kontrolle në Vlorë për persona me precedentë penalë. Aksioni i radhës ka pasur një shënjestër persona me precedentë penalë por ka pasur kontrolle edhe në zona ku mendohet se mund të jenë fshehur persona në kërkim. /abcnews.al/

Lexo me shume