VIDEO/ Ilir Meta feston ditëlindjen duke bërë aventura të rrezikshme_663a73b01d11f.jpeg

VIDEO/ Ilir Meta feston ditëlindjen duke bërë aventura të rrezikshme

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta feston sot ditëlindjen dhe mbush 55 vjeç.
Duket se këtë fundjavë Meta ka zgjedhur ta kalojë pranë natyrës.
Ai ka ndarë në rrjetin social Facebook, një video nga ngjitja e djeshme në kodër, teksa u shfaq edhe duke bërë vrap.
“Të dashur miq iu uroj një të dielë plot aventura dhe relaks. T’ia kaloni mirë”, shprehet Meta.

Burimi