VIDEO/ Inter pranë kualifikimit, e mbyll pjesën e parë me avantazhin e dyfishtë ndaj Plzen

Inter është pranë kualifikimit në fazën me eliminim direkt.

Për skuadrën e Inzaghit realizuan Mkhitaryan 35′ dhe Dzeko 42′. SHIKO GOLAT /G.D abcnews.al/

Lexo me shume