VIDEO/ Interi bën detyrën në shtëpi

Interi ka fituar 2-0 në shtëpi ndaj Salerintanës.

Ka qënë një ndeshje e lehtë për zikaltërit duke realizuar nga 1 gol për cdo pjesë.

Ishin golat e Martinez dhe Barrela që i dhuruar 3 pikë Interit.

Me këtë fitore, Interi ngjitet në vendin e 7 me 18 pikë. SHIKO GOLAT /G.D abcnews.al/

Lexo me shume