VIDEO/ Interi likujdon Fiorentinën që pjesë të parë

Interi po e mbyll pjesën e parë  ndaj Fiorentinës me avantazhin e dyfishtë.

Zikaltërit kanë realizuar 2 gola, me Barrela në minutën e 2′ dhe Martinez 15′. SHIKO GOLAT /G.D abcnews.al/

Lexo me shume