VIDEO/ Juventus tani rrezikon dhe Europa League, Milani bën detyrën

Juventus i thotë lamtumirë Champions League. Bardhezinjtë janë mposhtur 4-3 nga Benfica dhe tashmë rrezikojnë edhe Europa League, pasi ndan vendin e  3 me nga 3 pikë me Maccabi Haifa. Shiko golat

Ndërkohë në ndeshjen tjetër të grupit H PSG ka shkaterruar 7-2 Maccabi Haifa duke mbajtur kreun po aq sa ka dhe Benfica por me golavarash më të mirë. Shiko golat

Në grupin E Milani ka fitur 0-4 ndaj Dinamo Zagreb duke u ngjitur në vendin e  2 me 7 pikë. Shiko golat

Ndërkohë, më grupin  F Real Madrid është befasuar nga Leipzig duke u mposhtur 3-2, megjithatë Los Blancos mbajnë kreun me 10 pikë, i ndjekur nga Leipzig me 9 pikë. Shiko golat. /G.D abcnews.al/

Rezultatet

 

Lexo me shume