VIDEO/Këndon pas saksofonistit i shtrirë në trotuar, qeni bëhet viral në rrjet

Një qenush me ngjyrë kafe po bën xhiron e rrjetit. Ndërkohë, që një videosaksofonist luan muzikë në një nga rrugët e Prishtinës, qeni “këndon” i shtrirë. Ai mesa duket ka pëlqyer melodinë dhe e shoqëron nga pas.

Ndërsa, kalimtarë të shumtë qendrojnë dhe i bëjnë video, duke e shijuar “këndimin” e qenit. Kjo ka bërë që kafsha të bëhet i njohur kudo në rrjet.

Më poshtë është video në momentin kur qeni “këndon”:

/abcnews.al

Lexo me shume