VIDEO/ Këngëtarja shqiptare do të bëhet gjyshe për herë të parë

Këngëtarja e mirënjohur, Gili shumë shpejt do të quhet gjyshe për herë të parë. Djali i saj, Roberti dhe gruaja e tij, Herolina do të bëhen me një djalë. Lajmin e kanë bërë me dije vetë dyshja përmes një videoje në Instagram, teksa shihen duke zbuluar gjininë e fëmijës që po presin.

Kujtojmë që Roberti dhe Herolina u martuan në fillim të këtij viti në Maldive.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @herolinaa

Lexo me shume