VIDEO/ “Piranjat” në kërkim të Michit dhe Pamelës shqiptare, çfarë ndodh në bregdetin tonë?

Sezoni i plazhit që sapo lamë pas kishte sërish të njëjtin problem, atë të rojës bregdetare, prandaj për të parë nga afër realitetin këtë të diel “Piranjat” të moderuar nga Arilena Ara dhe Florjan Binaj, na kanë sjellë një trajtim ndryshe.

I kudogjenduri Altin Tufa, ka zbritur në bregdetin shqiptar për të gjetur Michin dhe Pamelën shqiptare, dy personazhet hollivudianë që bënë votën të dashurohej pas tyre përmes serialit “Baywatch”.

Por a do ta gjejë Altini një Mich apo një Pamela Anderson në bregdetin shqiptarë, ndiqni deri në fund “Piranjat”.

/Taulant Halili/Abcnews.al/

Lexo me shume