VIDEO/ Real Madrid kalon në avantazh, “predhë” nga Valverde

Real Madrid ka arritur të kalojë në avantazh në minutën e 11-të.

Pas disa tentativash brenda zonës, topi është ndalur në këmbët e Valverde, ku uruguajiani ka goditur nga distanca dhe për portierin kundërshtar ka qenë e pamundur pritja./ h.ll/abcnews.al

Shikoni golin

Lexo me shume