VIDEO/ Shoferi humb kontrollin, makina përfundon në oborrin e kopshtit të fëmijëve

Një makinë ka humbur kontrollin këtë mesdite, duke përfunduar në oborrin e një kopshti.

Për fat të mirë në atë moment nuk kishte fëmijë e as edukatorë në oborrin e kopshtit, ndaj dhe nuk pati asnjë të lënduar.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në Kastoria të Greqisë.

Protothema.gr shkruan se drejtuesi është tronditur nga ngjarja, Sakaq policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Lexo me shume