VIDEO/ VAR i mohon Real Madrid një super gol

Real Madrid ka arritur të dyfishojë shifrat në minutën e 26-të.

Një aksion model Alaba-Kroos-Benzema, dhe David Alaba në fund finalizon këtë aksion tiki-taka.

Por, VAR ka ndërhyrë duke anuluar golin për pozicion jashtë loje./h.ll/abcnews.al

Shikoni golin e anuluar

Lexo me shume