VIDEO/ Xhaka lëshon “raketën”, mesfushori i Arsenalit shënon përsëri

Arsenal është duke u ndeshur në këto momente me Southampotn, ndeshje e vlefshme për kalendarin e Premier League.

Në minutën e 11-të, White ka marrë krahun dhe ka dhënë një top të fortë drejt zonës, ku Granit Xhaka është gjendur aty dhe ka godit fortë me të djathtën duke shkundur rrjetën e portierit kundërshtar.

Xhaka po kalon një sezon fantastic me Arsenalin./ h.ll/abcnews.al

SHIKONI GOLIN

Lexo me shume