Vrasja e efektivit në Fier, policia nis kontrollet intensive në zonën ku dyshohet se fshihet autori_6642319196633.gif

Vrasja e efektivit në Fier, policia nis kontrollet intensive në zonën ku dyshohet se fshihet autori

Forcat e policisë dhe ato RENEA janë duke vijuar kërkimet për autorin e vrasjes së një efektivi të policisë ditën e sotme në Fier.Raportohet se autoritetet po zhvillojë kontrolle të imtësishme duke përdorur dron, por edhe qen në fshatin Sulaj të Fierit.Autoritetet kanë arritur të gjejnë makinën e autorit, si edhe kanë rrethuar shtëpinë e tij dhe zonën përreth, ku mendohet se edhe fshihet autori Azgan Mërnica.360grade.al

Burimi